Nowy blog, nowe podejście

Bardzo długo zwlekałem z przesiadką na nowego bloga. Wcześniejszy, o ile ktoś miał okazję go widzieć, napisałem sam od początku do końca, co wtedy było dla mnie osiągnięciem, a teraz jest powodem do lekkiego zaczerwienienia się ze wstydu. Wiadomo, czas umyka, nowe umiejętności się pojawiają, człowiek dorośleje i wszystko to składa się na jeden ostateczny wniosek: sio!

Odcinam grubą kreską tamtą „twórczość” i zaczynam z nowym blogiem, z innym podejściem. Teraz chcę umieszczać tu przydatne rzeczy, których sam się uczę, które mi pomogły, a mogą się przydać innym osobom. Początkowo blog miał być dwujęzyczny bym przy okazji szlifował angielski, ale ze względu na wtyczki, które nie działają jak tego oczekuję, chwilowo ten pomysł zarzucam. Będę jednak monitorował ten temat i gdy tylko będzie możliwość, to dodam co trzeba.

Czego więc można się spodziewać? Przydatnych narzędzi programistycznych, tutoriali dotyczących chociażby WordPressa, ale też ogólnie wszelakich wartościowych fragmentów kodu PHP, javascript (jQuery), użytecznych zawołań MySQL czy też skryptów bashowych. Na pewno pojawią się też przydatne informacje z zakresu Windowsa i Ubuntu oraz aplikacji z nimi związanych. Jak znajdę czas na dalszy samorozwój i zdołam upchnąć gdzieś naukę tworzenia aplikacji na Androida, to też nie omieszkam się pochwalić. Do tego oczywiście dojdą zwykłe notki, o życiu, muzyce czy sporcie, ale zdecydowanie w innych proporcjach niż na poprzednim blogu.

Blog jest, że tak to nazwę, w wersji open beta, czyli może się zdarzyć, że coś nie zadziała jak powinno. Coś może się też pojawiać, coś znikać, generalnie prace nad nim gdzieś w tle będą trwały pewnie jeszcze przez jakiś czas zanim dojdę do wersji, która mnie usatysfakcjonuje. Cały czas też poznaję nowe tajniki WordPressa, więc coś co teraz wydaje mi się dobrym rozwiązaniem, za chwilę może nim nie być i trzeba będzie wprowadzić zmiany. Liczę w tym zakresie na wyrozumiałość 😉

A póki co gorąco zapraszam do wyrażenia opinii o swoich wrażeniach z tych pierwszych odwiedzin.

Skomentuj "Nowy blog, nowe podejście":

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.